دایکو

تسمه دایکو Dayco، یک شرکت پیشرو در تولید محصولات موتور و سیستم‌های محرک برای صنایع خودروسازی، صنعتی و تسمه ، با نشان دادن صلاحیت فنی بی‌رقیب و گستره روزافزون تسمه‌های محرک خاص خود را تولید و در سراسر جهان عرضه می کند.

تسمه دایکو

تسمه دایکو Dayco طیف متنوعی از تسمه ها، هم متغیر و هم درایو نهایی را که برای کاربردهای OE و پس از فروش تولید می کند. اگرچه این تسمه ها فقط برای موتورسیکلت و اسکوتر نیستند، بلکه برای وسایل نقلیه خارج از بزرگراه مانند ماشین های برقی، ATV، دوچرخه و سایر وسایل نقلیه شخصی نیز کاربرد دارند و به همین دلیل چندین طرح مختلف را در بر می گیرند و دارای ترکیبات متنوعی هستند که بستگی به آنها دارد

Dayco با استفاده از تجربه قابل توجه خود در بازار خودرو، جاییست که بزرگترین تامین کننده راه حل های تسمه تایم OE برای سازندگان خودرو در سراسر جهان است، به الزامات این بخش های دیگر پرداخته و مزایای بسیاری را که فناوری محرک تسمه DAYCO POWERTM CARBON خود دارد، برجسته می کند. که تسمه OE برای BMW CE 04 است، دارای سیستم های متداول زنجیره ای است. این امر به ویژه در مورد راحتی مشهود است، زیرا به عنوان مثال نیازی به تنظیم کشش یا روغن کاری آنها نیست، بلکه از نظر محیطی نیز وجود دارد، زیرا سبک تر، تمیزتر، کم صداتر و کارآمدتر هستند، که همگی به قابلیت استفاده بیشتر کمک می کنند، افزایش می یابد.

انواع تسمه دایکو

Dayco به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تسمه تایم در جهان، انواع سازه های تسمه را با استفاده از جدیدترین مواد و ساخت کامپوزیت دندانه تسمه تایم بسیار مهندسی شده، مناسب برای هر کاربرد مناسب ارائه می دهد.

تسمه های تایم Dayco دارای طراحی دندانه دار هستند که ساکت تر و مقرون به صرفه تر است. طناب فیبر شیشه ای ممتاز و مدول بالا ما ثبات طول دقیقی را ارائه می دهد تا موتور را در طول عمر تسمه به خوبی کار کند.

ویژگی های تسمه دایکو

Dayco پیشرو در فناوری تسمه بوده است و همچنان به توسعه تسمه‌های مهندسی شده برای طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و کاربردهای درایو لوازم جانبی ادامه می‌دهد. با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری ها، استراتژی طراحی و ساخت انعطاف پذیر Dayco مواد را با نیازهای کاربردی خاص مطابقت می دهد.

در پایان

Dayco از آخرین فناوری‌های مهندسی پیشرفته مانند تسمه‌های قالب‌گیری شده، ترکیبات EPDM و تقویت‌کننده آرامید استفاده می‌کند که همگی باعث می‌شوند تسمه خنک‌تر و بادوام‌تر با لغزش کمتر و کاهش صدا و لرزش ایجاد شود.

شرکت تسمه گستر با نزدیک به سه دهه فعالیت در زمینه تولید کننده و وارد کننده انواع تسمه از جمله تسمه تایم، تسمه صنعتی، تسمه کشاورزی، تسمه دو شیار و ... مدعی ارائه با کیفیت ترین انواع تسمه در داخل کشور می باشد. علاوه بر این ، شرکت تسمه گستر به عنوان نماینده برندهای برتر جهانی در زمینه تولید تسمه از کشورهای چین، ایتالیا، آلمان، ژاپن و غیره می باشد. جهت اطلاع از برندها و خرید تسمه و استعلام قیمت تسمه و موجودی به سایت https://tasmegostar.com مراجعه بفرمایید.

هیچ محصولی یافت نشد.