اپتی بلت

تسمه اپتی بلت، عملکرد صحیح قطعات خودرو شما را در شرایط سخت کاری خودرو تضمین کرده و باعث ایجاد کارکرد روان و بدون تنش در خودرو می شود. این نوع تسمه از نوع V-belt بوده که در تولید آن از ترکیبات کائوچو نیز استفاده می شود و همین امر سبب آن شده است که این تسمه مقاومت بالایی در برابر روغن و حرارت دارد.

تسمه اپتی بلت

شرکت اپتی بلت، در کشور آلمان تولید کننده تسمه های اپتی بلت،در سال 1872 فعالیت حرفه ای خود در زمینه تولید انواع تسمه شروع کرده است. وضعیت گردش کار شرکت بصورت خانوادگی بوده و این شرکت با ارائه بهترین تولیدات و پشتیبانی با بهترین سرویس و ارائه محصولات با کیفیت از بهترین و بی نظیرترین کارخانه های تولید تسمه در دنیا است. شرکت اپتی بلت، مشغول تولید انواع تسمه برای خودروهای سبک و سنگین می باشد و علاوه بر تنوع تولید محصولات یکی از با کیفیت ترین انواع تسمه را تولید نموده است. این تسمه یکی از بهترین قطعات و با کیفیت ترین نوع تسمه های خودرو است.

ویژگی های تسمه اپتی بلت

تسمه اپتی بلت در دماهای بسیار پایین از منفی ۳۰ درجه تا گرمای بسیار شدید مثبت ۷۰ درجه عملکرد خود را به خوبی حفظ می‌کند و تغییر شکلی در آن صورت نمی گیرد. به دلیل استفاده از مواد مرغوب در تولید تسمه OPTIBELT ، این تسمه در برابر پارگی مقاوم بوده و قبل از کیلومتر تعیین شده برای تعویض مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

انواع تسمه OPTIBELT

  • تسمه تایم اپتی بلت

تسمه تايم ،تسمه اي است که ميل لنگ خودرو را به ميل سوپاپ ها متصل می‌کند و وظيفه ي هماهنگ کردن حرکت آن ها را دارد.ميل لنگ خودرو به وسيله ي تسمه تايم ميل سوپاپ ها را به چرخش درآورده و می‌چرخاند و کنترل آن‌ها را بر عهده دارد.در نتیجه کیفیت مناسب این قطعه بسیار حائز اهمیت است.

تسمه تایمینگ صنعتی با برند OPTIBELT در سری های مختلفی ساخته میشود که دارای استانداردهایی متفاوت و برای کار در شرایط خاصی طراحی و تولید شده اند. تسمه تایمینگ با قابلیت کارکرد در دماهای پایین از -40 درجه سانتی گراد تا دماهای بالا تا 140 درجه سانتی گراد را دارد.

  • تسمه V وی بلت OPTIBELT

تسمه وی OPTIBELT دارای سری های مختلفی می باشد که دارای متریال و استاندارد های تولید متفاوتی هستند و با ایجاد میزان مشخصی از اصطکاک با بدنه پولی نیاز به تنش کششی اولیه مشخصی داشته و برای ماشین آلات خاصی نیز طراحی شده اند. مدل کلاسیک این تسمه وی بلت از سه بخش اصلی فابریک پارچه ای خارجی، هستع مرکزی و رشته های تنشی پلی استر در میان هسته مرکزی تشکیل شده اند. این سری از تسمه وی بلت با برند اپتی بلت OPTIBELT در تولید خود از همان تکنولوژی ساخت تسمه وی SK از همین برند استفاده می کنند.

درپایان

شرکت تسمه گستر، بهترین قیمت تسمه های اصلی و اورجینال از جمله تسمه اپتی بلت، را در بازار بر عهده دارد. شرکت تسمه گستر با نزدیک به سه دهه فعالیت در زمینه تولید کننده و وارد کننده انواع تسمه از جمله تسمه تایم، تسمه صنعتی، تسمه کشاورزی، تسمه دو شیار و ... مدعی ارائه با کیفیت ترین انواع تسمه در داخل کشور می باشد. علاوه بر این ، شرکت تسمه گستر به عنوان نماینده برندهای برتر جهانی در زمینه تولید تسمه از کشورهای چین، ایتالیا، آلمان، ژاپن و غیره می باشد. جهت اطلاع از برندها و خرید تسمه و استعلام قیمت تسمه و موجودی به سایت https://tasmegostar.com مراجعه بفرمایید.

هیچ محصولی یافت نشد.