تیمکن

تسمه تیمکن ، از تولیدات شرکت تیمکن می باشد، که از باکیفیت ترین و مستحکم ترین انواع تسمه می باشد. تسمه تیمکن ، به توزیع کنندگان و سازندگان تجهیزات صنعتی عرضه می شود که به دنبال کیفیت و خدمات بهینه برای بازارهایی از جمله سنگدانه ها و معدن، کشاورزی، انرژی (نفت و گاز)، مواد غذایی و آشامیدنی، ماشین آلات محصولات جنگلی، HVACR، ماشین آلات صنعتی، برق و تجهیزات و ورزش های قدرتی هستند.

تسمه تیمکن بخشی از مجموعه رو به رشد شرکت تیمکن از یاتاقان های مهندسی و محصولات انتقال نیرو است. تولید کننده تسمه های انتقال قدرت با کارایی برتر، همکاران و محصولات Timken Belts به حرکت صنعت و بهره وری بیشتر دنیا کمک می کند.

تاریخچه شرکت تیمکن

در دهه 1890، هنری تیمکن، یک کالسکه ساز در سنت لوئیس، میسوری، متوجه شد که واگن های باری سنگین در پیچ های تند با مشکل مواجه هستند. برای حل این مشکل، او از یک طرح غلتک مخروطی استفاده کرد که می‌توانست هم بارهای شعاعی (وزن) و هم بارهای رانش (نیروی گوشه‌ای) را تحمل کند. نتایج دلگرم‌کننده بود و چندین مزیت برای مشتری فراهم کرد. اول، برنامه نرم‌افزار اجرا شد و هزینه‌های تعمیر و تعویض را کاهش داد. در برخی موارد، یاتاقان ها عملکرد واگن را به قدری بهبود بخشیدند که قاطرهای کمتری برای کشیدن آنها مورد نیاز بود. در نهایت، پیچیدن بهتر به معنای شانس کمتری برای از دست دادن یک بار کالا بود. هنری که همیشه بر منافع مشتری متمرکز بود، به سرعت متوجه شد که رولبرینگ مخروطی می تواند عملکرد محصول را در بسیاری از کاربردهای دیگر نیز بهبود بخشد. هنری و پسرانش، شرکت Timken Roller Bearing and Axle را در سال 1899 تأسیس کردند و پایه و اساس یک شرکت جهانی را ساختند که امروزه به حرکت جهان کمک می کند.

در طول سا لها، تیمکن از طریق چشم انداز روشن، تمرکز صنعتی، فرآیندهای پیشرفته و رشد جهانی به موفقیت مشتری کمک کرده است.

شرکت تسمه تیمکن

شرکت تیمکن تسمه ها، بلبرینگ ها، گیربکس ها، زنجیر و محصولات مرتبط را تولید و به بازار عرضه می کند و طیفی از خدمات بازسازی و تعمیر پیشرانه را ارائه می دهد. امروزه تیمکن که مرجع پیشرو در زمینه یاتاقان های غلتکی مخروطی است، دانش عمیق خود را در زمینه متالورژی، تریبولوژی و انتقال نیرو مکانیکی در انواع یاتاقان ها و سیستم های مرتبط برای بهبود قابلیت اطمینان و کارایی ماشین آلات و تجهیزات در سراسر جهان به کار می گیرد.

سبد محصولات و خدمات رو به رشد این شرکت دارای تنوع بسیار بالایی است. تیمکن که به خاطر محصولات باکیفیت از جمله تسمه تیمکن، شناخته شده است، در سال 2014 ، 3.1 میلیارد دلار فروش داشت. تیمکن با 14000 کارمند از 28 کشور جهان ،محصولات با کیفیتی تولید و صنعت را در حرکت نگه می دارد.

بازدهی تسمه برای شرکت

کسب و کار تسمه‌ها، مجموعه‌های شرکت را فراتر از یاتاقان‌های مهندسی شده متنوع می‌کند و به مشتریان عرضه گسترده‌ای از محصولات و خدمات انتقال قدرت مکانیکی ممتاز را ارائه می‌دهد. علاوه بر تسمه ها، مجموعه انتقال نیرو تیمکن شامل گیربکس ها، بلبرینگ های واحد، زنجیر، کوپلینگ ها، سیستم های روغن کاری و انواع خدمات صنعتی است .

در پایان

شرکت تسمه گستر با نزدیک به سه دهه فعالیت در زمینه تولید کننده و وارد کننده انواع تسمه از جمله تسمه تایم، تسمه صنعتی، تسمه کشاورزی، تسمه دو شیار و ... مدعی ارائه با کیفیت ترین انواع تسمه در داخل کشور می باشد. علاوه بر این ، شرکت تسمه گستر به عنوان نماینده برندهای برتر جهانی در زمینه تولید تسمه از کشورهای چین، ایتالیا، آلمان، ژاپن و غیره می باشد. جهت اطلاع از برندها و خرید تسمه و استعلام قیمت تسمه و موجودی به سایت https://tasmegostar.com مراجعه بفرمایید.

 

هیچ محصولی یافت نشد.