انواع تسمه تایم دینام کولر هیدرولیک کیت تایم

تسمه دور متغیر دارای انتقال ساده، پایدار، جذب ارتعاش و نگهداری راحت است. ترکیب پایه شامل یک ترکیب لاستیکی پلی کلروپرن با الیاف تقویت کننده است که به صورت عرضی در جهت حرکت قرار گرفته اند. ساختار تسمه منحصر به فرد برای بارهای بالاتر، توانایی انتقال قدرت بهتر و کیفیت کنترل عالی در نظر گرفته می شود.

انواع تسمه دور متغیر

انواع تسمه دور متغیر به دو دسته تقسیم بندی می شود :

این دو نوع تسمه دور متغیر ، نه تنها در برابر حرارت و روغن مقاومند بلکه ضد الکتریسیته ساکن نیز هستند. در این تسمه ها ترکیب لاستیکی ای ویژه همراه با پارچه ای از جنس الیاف استفاده شده که در طول تسمه استحکام بالایی ایجاد کرده و تغییر شکل و خمیدگی در مقطع تسمه را به حداقل می رساند. دنده دار بودن این تسمه انعطاف را به حداکثر رسانده و بهترین صورت نشست در فولی را تضمین میکند. نخ تسمه که عامل انتقال نیرو می باشد. برای کارکردهای سنگین طراحی شده است و در عین حال ثبات طولی بسیار بالائی را ایجاد میکند. گاهی تسمه های ویژه ای از این نوع تولید می شوند که می توان به عنوان مثال , به تسمه هایی با نخ کولار (Kevlar) یا به صورت دو طرف دنده ای آن اشاره کرد.

طیف قابل اعتماد و گسترده ای از تسمه های صنعتی دور متغیر وجود دارد که به طور خاص برای پاسخگویی به بار، دما و محیط های عملیاتی مختلف مرتبط با کاربردهای صنعتی متنوع طراحی شده اند.

کاربرد تسمه های دور متغیر

تسمه Vari-Speed برای انتقال نیرو در سطح بالا در دنده های با سرعت متغیر پیوسته استفاده می شود. تسمه‌ای با سرعت متغیر که به‌عنوان یک تسمه V شکل دندانه‌دار شکل‌گیری‌شده با یک لایه الاستومری تقویت‌شده اضافی ساخته شده است، پایداری بالا را تضمین می‌کند و استحکام عرضی را افزایش می‌دهد. با توجه به تغییر در عرض قرقره، تنظیم سرعت مداوم درایو امکان پذیر است. ما در تسمه گستر می توانیم تسمه های سرعت متغیر استاندارد را به عرض مورد نیاز (حدود 1-2 میلی متر ممکن) برش دهد. زاویه پهلو مورد نیاز را می توان در حین برش با تحمل +/- 1 درجه تنظیم کرد. کاهش هزینه ها.

این نوع تسمه های VS برای انتقال سرعت متغیر مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت این تسمه VS با کارایی بالا که به عنوان “تسمه سرعت متغیر” نیز شناخته می شود، تا 25 کیلو وات می رسد. به لطف پیشرفت های زیادی که با همکاری مشتریان ما انجام شده است، فناوری تولید و ساخت تسمه برای این نوع تسمه ها به طور مداوم در طول سال ها بهبود یافته است. امروزه می توانید از این نوع تسمه ها، برای کاربردهای متعددی استفاده کنید.

مشخصات تسمه دور متغیر

تنوع محصولات تسمه که در برنامه تولید ، ارائه می شود بسیار متنوع و با توجه به نیاز مشتری می باشد. تسمه ها بر اساس استانداردهای ISO 1604, DIN 7719/1, RMA/MPTA IP-25 و یا بر اساس سفارش مشتری است. مشخصات کلی تسمه دور متغیر عبارتند از :

کلام پایانی

شرکت تسمه گستر با نزدیک به سه دهه فعالیت در زمینه تولید کننده و وارد کننده انواع تسمه از جمله تسمه تایم، تسمه صنعتی، تسمه کشاورزی، تسمه دو شیار و … مدعی ارائه با کیفیت ترین انواع تسمه در داخل کشور می باشد. علاوه بر این ، شرکت تسمه گستر به عنوان نماینده برندهای برتر جهانی در زمینه تولید تسمه از کشورهای چین، ایتالیا، آلمان، ژاپن و غیره می باشد. جهت اطلاع از برندها و خرید تسمه و استعلام قیمت تسمه و موجودی به سایت https://tasmegostar.com مراجعه بفرمایید.