تاپ گیر

تسمه تاپ گیر ، یکی از چندین برند معروف و باکیفیت در صنعت تسمه و در میان انواع تسمه ها می باشد. شرکت TOPGEAR اندونزی از پیشگامان تولید تسمه صنعتی ، مخصوصا تسمه انتقال قدرت و تسمه تایمینگ صنعتی می باشد. کیفیت تسمه صنعتی TOPGEAR به اندازه ای بالا می باشد که بسیاری از تولید کنندگان بنام ماشین آلات سنگین، مانند ماشین آلات معدنی، کشاورزی، کمپرسورها و ... از محصولات TOPGEAR به عنوان تسمه استفاده کرده و اطلاعات این تسمه صنعتی بصورت سورس و اولویت انتخاب تسمه در بروشورهای این ماشین آلات قید شده است.

تسمه تاپ گیر

شرکت تاپگر در زمینه تولید انواع تسمه های شیاردار و دندانه دار و تسمه های صنعتی و کشاورزی فعالیت میکند . این شرکت در سال ۱۹۸۰ در کشور اندوزی تاسیس شده و تا به امروز با بهره بردن از تکنولوژی روز دنیا توانسته سهم عظیمی در صنعت خودرو سازی ایجاد کند . در ایران نیز گارانتی این تسمه  زیر نظر شرکت پیروز گروپ می باشد. کیفیت و انعطاف پذیری و مقاوت بالا از مزایای تسمه تاپ گیر می باشد.

تنوتع تسمه های برند تاپگیر

از انجایی که تسمه دینام و تسمه تایم یا تسمه تایمینگ جزء موارد مصرفی می باشد و همچنین اهمیت بالای تسمه تایم ، توجه به مدت مصرف آن خیلی مهم است و خرید جنس اصلی در این مورد خیلی حائز اهمیت است . تعویض تسمه تایم و دینام بستگی به شرایط محیطی و شرایط رانندگی و مقدار کارکرد خودرو بستگی  دارد. معمولا عمر مفید تسمه تایم ۵سال ۶۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ کیلومتر و تسمه دینام ۱۰سال یا ۶۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ میباشد . که البته توصیه شده تسمه تایم زودتر تعویض گردد چون پاره شدن آن خسارت زیادی به موتور خودرو خواهد زد. همچنین مواردی از قبیل رانددگی در مناطق گرمسیری و رطوبتی و همچین مسافت های کوتاه و رانندگی با دور های بالا مواردی هست که زمان تعویض تسمه را جلوتر می اندازد. و بازدید تسمه و ایجاد تغییرات در ظاهر آن و ایجاد ترک و همچنین در تسمه دینام جیغ کشیدن و عدم سرمایش کولر یا روشن شدن چراغ دینام (باطری) به خاطر عدم شارژ موارد خرابی آن به حساب می آید.

در پایان

از مزایای تسمه تاپ گیر میتوان به انعطاف پذیری و مقاوت آن اشاره کرد و همچنین این محصول کیفیت ساخت قابل قبولی دارد.

شرکت تسمه گستر با نزدیک به سه دهه فعالیت در زمینه تولید کننده و وارد کننده انواع تسمه از جمله تسمه تایم، تسمه صنعتی، تسمه کشاورزی، تسمه دو شیار و ... مدعی ارائه با کیفیت ترین انواع تسمه در داخل کشور می باشد. علاوه بر این ، شرکت تسمه گستر به عنوان نماینده برندهای برتر جهانی در زمینه تولید تسمه از کشورهای چین، ایتالیا، آلمان، ژاپن و غیره می باشد. جهت اطلاع از برندها و خرید تسمه و استعلام قیمت تسمه و موجودی به سایت https://tasmegostar.com مراجعه بفرمایید.

هیچ محصولی یافت نشد.